Deze website maakt gebruik van cookies.
Deze website benut uitsluitend cookies voor het goed functioneren van de site en om de website te analyseren. Door gebruik te maken van de website geeft u aan hiermee akkoord te zijn.
x
harmonie


August 2021

Thursday 26 August

een excursie over het RK Kerkhof te Groningen, o.l.v. Han Borg

26 aug om 10.30u - een excursie over het RK Kerkhof te Groningen, o.l.v. Han Borg
lees verder...

26 August 2021 10:30 Rubriek: Algemeen, Lezingen & cursussen

September 2021

Thursday 2 September

Boekpresentatie: Robert Mulder

BOEKPRESENTATIE GROETEN UIT GRONINGEN In samenwerking met boekhandel Godert Walter presenteert sociëteit de Harmonie het boek ‘Groeten uit Groningen’ van schrijver en fotograaf Robert Mulder op donderdag 2 september om 19.30 uur. Al eerder...
lees verder...

02 September 2021 19:30 Rubriek: Algemeen, Literatuur, Boekpresentatie

Saturday 18 September

Uurtje Cultuurtje: Klaas van Berkel De RUG tijdens de Tweede Wereldoorlog


lees verder...

18 September 2021 Rubriek: Algemeen, Lezingen & cursussen, uurtje cultuurtje

Thursday 23 September

Landschapstafel excursie

Landschapstafel excursie thema Hunze 3/ Zuidlaardermeer
lees verder...

23 September 2021 10:30 Rubriek: Algemeen, Landschap

Thursday 30 September

October 2021

Saturday 2 October
Saturday 9 October

Uurtje cultuurtje:Ronald Ohlsen Angst als goede raadgever bij Vestdijk.

Ronald Ohlsen Angst als goede raadgever bij Vestdijk.  
lees verder...

09 October 2021 Rubriek: Algemeen

Saturday 16 October

Najaarsdrive 16 okt. 2021.

Najaardrive.
lees verder...

16 October 2021 13:30 17 October 2021 17:30 Rubriek: Algemeen, Bridgen, B.V. Sociëteit De Harmonie

Saturday 23 October

Uurtje cultuurtje:Maaike Dicke De Italiaanse film

Maaike Dicke :De Italiaanse film 
lees verder...

23 October 2021 Rubriek: Algemeen

November 2021

Saturday 6 November

Pagina 1 van 2 :  1 2 >